Sportovní oděvy, sportovní obuv,Sportovní obuv velkoobchod, New bunda propagace
 
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Obecně se můžete těšit z výhod tohoto práva. Pokud nejste 100%, jste spokojeni s nákupem zboží od nás, kontaktujte nás prosím. Pouze prvky jsou prodávány k prodeji a jsou vráceny, vyměněny nebo vráceny v původním obalu. Pokud obdržíte poškozené nebo vadné předměty, nebo pokud jsme tak učinili, objednávka je omylem, kontaktujte nás a vyřešte problém okamžitě. Zkontrolujeme kvalitu objednávky, avšak v průběhu dodávky nemůžeme zaručit poškození zboží. Abychom se vyhnuli nehodám, vybereme ten nejlepší logistický systém.

Jsme odhodláni k vaší spokojenosti. Všechny objednané položky zde mají blízké slovo. "Můžete vidět naše webové stránky a dostanete za sedm dní." Vychutnejte si odměnu za relaxaci a musíte se vrátit zpět před námi při vrácení přepravní adresy.

Veškeré objednané zboží vyberte tu správnou položku. Slibujeme vám, že máte balení ve správném pořadí. Proto je-li vrácena správná položka: všechny vrácené položky podléhají částečné konverzi bankovních poplatků a provizí. Odeslání - a - Poplatek za zpracování je nevratný.

Poplatky za zpáteční platbu zaplatíme ve správném pořadí a budete hradit poplatky za přepravu a manipulaci. Kromě toho vám doporučujeme přidat sledování a pojištění pro vaši vlastní ochranu a my nezodpovíme za ztracené zásilky.

Na návrat našich webových stránek Vaše spokojenost je naším konečným cílem a pro dlouhodobé podnikání mezi námi poskytujeme objednávku návratu. Než se vrátíte, kontaktujte nás prosím e-mailem na první otázku, se kterou jste se setkali. Chcete-li produkt vrátit, pošlete prosím e-mail nebo okamžitý chat uživatelé obdržíte 7 dní, abyste se dozvěděli důvody pro vrácení a číslo objednávky do našeho prvního popisu. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Všechny položky musí vrátit původní originální obal. Všechny balíčky by měly být zasílány poslušným způsobem. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené během přepravy. Vezměte prosím na vědomí, že původní poštovní poplatek nebude vrácen. Kontaktujte nás dříve, než vyřešíte všechny vaše otázky a obavy.

Výměna do sedmi dnů od data nákupu. Pokud zjistíte, že váš výběr produktu není podle vašich požadavků na barvu nebo velikost, je nám velmi líto, že nebude nahrazeno. Pokud je však naše chyba, může být vrácena a vyměněna za následujících podmínek. Výrobek nám musíte vrátit v původním obalu, který byste neměli používat.

Pokud porovnáme okamžitě vrácené produkty, vyměníme je za nové a poskytneme jim zpět. Náklady na přepravu náhradního produktu, který vám pošleme, by měli znát. Zařízení je zasláno k výměně, zašlete prosím další zásilku zpět na zboží prostřednictvím naší burzy. Po dokončení platby nahrajeme odeslanou položku.

Když se vrátíte, obdržíte vrácení peněz, znovu zaplatíme kreditní kartu původního kupujícího nebo platbu kartou v hotovosti, což je součet méně nákladné pošty. Dovolte nám, abychom do tří pracovních dnů obdrželi vrácení peněz za vrácení peněz. Po dokončení transakce obdržíte potvrzovací e-mail. Povolejte prosím až 10 pracovních dnů, aby odrážely prostředky ve vašem účtu.

Odhlásit odběr Pokud zadáte objednávku a chcete jej zrušit, kontaktujte prosím zástupce zákaznického servisu co nejdříve. Je nám líto, objednávku na doručení nelze zrušit. Děkuji za pochopení. Pokud trváte, zrušte objednávku, vezměte prosím na vědomí naše zásady vrácení. Většina částky úvěru je nevratná, minus poplatky za kreditní kartu.

zpět
Copyright @2018 www.petrkroutil.cz All Rights Reserved
Sportovní obuv velkoobchod,New bunda propagace,oficiální sportovní obchody